Zbuduj swój wizerunek w Internecie!

Rac Media

Internet jest w dzisiejszych czasach najskuteczniejszą metodą dotarcia do klientów. Istnienie firmy w Internecie to podstawa skutecznego biznesu. Pozwól się znaleźć Twoim klientom. Zapraszamy do skorzystania z promocji "Strona na Start". Pomożemy Ci zbudować wizerunek Twojej firmy. 

 

Czytaj więcej

Startowy Pakiet Reklamowy

20160616 124019Zachęcamy do skorzystania z wakacyjnej oferty promocyjnej, czyli ze Startowego Pakietu Reklamowego za jedyne 199 zł. W niniejszym pakiecie znajduje się wszystko, co potrzebują Państwo "na start" w przypadku otworzenia nawej działalności, bądź rozwoju dotychczasowej.

 

Czytaj więcej

 
 


Wydawnictwo Raciborskie Media - wydawca Raciborskiego Portalu Internetowego raciborz.com.pl (pierwszego portalu w regionie, od 2001 roku) oraz bezpłatnego dwutygodnika Gazeta Informator. Obecnie gazeta kolportowana jest na terenie powiatu raciborskiego, wodzisławskiego oraz kędzierzyńsko-kozielskiego. Wersję internetową pisma stanowi portal regionalny GazetaInformator.pl. W ofercie wydawnictwa znajduje się również skład  i łamanie DTP, wydawanie książek, opracowania redakcyjne, usługi językowe, tłumaczenia.

Studio Projektów i Reklamy - to dział firmy Raciborskie Media zajmujący się projektami graficznymi, tworzeniem kreacji wizerunku oraz budowaniem marki. Studio buduje strony internetowe, również w oparciu o systemy CMS, a także zajmuje się pozycjonowaniem stron www. W ofercie także poligrafia i reklama zewnętrzna: wizytówki, ulotki, kalendarze, katalogi, teczki ofertowe, kasetony, wydruki na folii, banery reklamowe, szyldy, potykacze, ekspozytory, systemy wystawiennicze. Reklama internetowa i prasowa. Działamy w następujących miejscowościach: Wodzisław Śląski, Kędzierzyn-Koźle oraz Racibórz.

 

Kalendarze

Zamów kalendarz na rok 2016 z logotypem swojej firmy już dziś. Przy większych ilościach możesz liczyć na rabat. Zobacz ofertę>>

 Strony www

Zaprojektujemy dla Ciebie zarówno prostą stronę internetową, jak i rozbudowany serwis. Zapoznaj się z naszą ofertą>>

Pozycjonowanie

Wyprzedź swoją konkurencję i zapewnij swojej stronie wysoką pozycję w wyszukiwarce. Zleć nam pozycjonowanie swojej strony>>

Nasze serwisy

Raciborski Portal Internetowy

Pierwszy portal w powiecie raciborskim. Działa od 2001 roku. Dostarcza codziennych wiadomości z regionu, zapowiedzi wydarzeń, zdjęcia i wideo. Wiadomości Samorząd Gospodarka Rozrywka Kina Kościoły Szkoły.

 

Dwutygodnik Gazeta Informator

Od 2006 roku na rynku wydawniczym. Obecnie gazeta kolportowana na terenie powiatu raciborskiego i wodzisławskiego. Wersja internetowa pisma stanowi portal regionalny GazetaInformator.pl

 

SOFT-ib  komputery kasy fiskalne

Firma informatyczna działająca na rynku od 1995 roku. Szeroki wachlarz usług i produktów, serwis notebooków, komputery i kasy fiskalne, kompleksowa obsługa informatyczna firm.

 

OFnet.pl SKLEP INTERNETOWY

Oferta blisko 20 tys. produktów: komputery notebooki tablety smartfony monitory oprogramowanie RTV AGD aparaty fotograficzne telefony komórkowe tusze tonery niszczarki bindownice laminatory artykuły biurowe papier. Punkt odbioru w Raciborzu za 0zł.

 

Internetowy Katalog
Firm 

Największa internetowa baza firm w regionie. Firmy.raciborz.com.pl to platforma łącząca bazę firm, promocję internetową oraz pozycjonowanie stron internetowych.

 

Raciborskie Forum Internetowe

Internetowe Forum Dyskusyjne jest jedynym na Raciborszczyźnie tego typu serwisem społecznościowym. Powstało w 2007 roku. Daje możliwość swobodnej wypowiedzi, dodawania artykułów i zdjęć oraz komentowania artykułów na portalu raciborz.com.pl.